Жовківщина святковим концертом підтримала бойовий дух військових

24 вересня у 184 Навчальному центрі, що знаходиться у с. Старичі Яворівського району, відбувся концерт присвячений Захисникам України, який представили учасники художньої самодіяльності смт.Магерів та с.Бірки, організований відділом культури і туризму Жовківської райдержадміністрації.

Повідомляє сайт ЖОВКВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Цьогоріч це вже п’ятий концерт для військових, які проходять строкову та контрактну службу на полігоні.
Окрім цього, ряд учасників вже не один раз виїжджали для творчого спілкування із захисниками України як на Схід України, так у військові госпіталі.

За активну участь у військово-патріотичному вихованні військовослужбовців 184 Навчального центру вдячне керівництво (начальник, полковник, О.В.Остапчук) відзначили Грамотою учасників художньої самодіяльності Народного дому смт.Магерів відділу культури і туризму Жовківської РДА та керівника Галину Фесюк.

У концертній програмі взяли участь: солістка Надія Сліпець (завідувач Народного дому с.Бірки), солістка Юля Капітан (завідувач Народного дому с.Синьковичі), реп читав Роман Климко, вокальний ансамбль “Сузір’я” Народного дому смт. Магерів (кер. Ігор Сковрон), гуморист Іван Кремінець. Авторські вірші читала начальник відділу культури і туризму Галина Фесюк.

Програму підготувала директор Народного дому Надія Залецька та художній керівник Надія Сковрон.

Спонсорами поїздки стали Юрій Семочко та Петро Бурило, у співфінансуванні відділ культури і туризму Жовківської райдержадміністрації.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*