За скандал з дружиною чоловік отримав 30 годин громадських робіт

Мостиський районний суд розглянув матеріали справи, що надійшли з Мостиського відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. А. – за ч.1 ст.173-2 КУпАП (Вчинення насильства в сім’ї).

Про це повідомляє МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Суд встановив: близько 8:00 гр. А., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання, вчинив сімейний скандал, під час якого виражався нецензурними словами на адресу своєї дружини, погрожуючи їй фізичною розправою.

У судовому засіданні гр. А. свою провину визнав та підтвердив обставини, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення. Сказав, що щиро розкаюється у вчиненому та просив суд суворо його не карати.

Суд побачив у діях гр. А. склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП (Вчинення насильства в сім’ї).

Враховуючи обставини вчиненого правопорушення, особу, що притягається до адміністративної відповідальності, ступінь його вини та майновий стан (ніде не працює, має на утриманні двох неповнолітніх дітей), а також – обставину, що пом’якшує відповідальність, щире розкаяння винного, суд дійшов висновку призначити йому адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

Мостиський районний суд постановив: визнати А. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 30 годин. Стягнути з нього в дохід держави 275 грн. 60 коп. судового збору.

Виконання постанови в частині відбуття громадських робіт покласти на Мостиський РВ КВІ УДПтСУ у Львівській області.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*