З вулиць Дрогобича прибрали 182 тонни сміття

У понеділок, 16 липня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, держустанов та комунальних підприємств Тарас Кучма доручив керівництву КП «Комбінат міського господарства» впродовж 10 днів повністю прибрати місто від сміття.

Як повідомили у КП «КМГ», впродовж п’ятниці – неділі, 13-15 липня, з вулиць Дрогобича прибрали 182 тонни твердих побутових відходів.

У п’ятницю, 13 липня, тверді побутові відходи прибрали з вулиць П. Сагайдачного (10 тонн), І. Франка (58 тонн), С. Наливайка (15 тонн), з території КП «КМГ» (8 тонн). Загалом цього дня було прибрано 91 тонну ТПВ.

У суботу, 14 липня, сміття прибрали з вулиць Є. Коновальця (біля гаражів, 23 тонн), В. Великого (маг. «Попелюшка», біля церкви та ринку «Чагарі», 38 тонн). Загалом цього дня було прибрано 61 тонну ТПВ.

У неділю, 15 липня, сміття прибрали з майданчиків вулиці В. Великого (біля церкви та ринку «Чагарі»). Загалом цього дня було прибрано 30 тонн ТПВ.

Вцілому впродовж трьох днів з міста вивезено 182 тонни твердих побутових відходів.

Станом на 12:00 понеділка, 16 липня, триває прибирання сміттєвого майданчика на вулиці Жупній (біля ресторану «Рандеву»).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*