Володимир Ременяк провів чергову нараду щодо попередження пожеж в екосистемах району

Сьогодні, 26 липня, очільник району Володимир Ременяк провів виїзну нараду в приміщенні районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та реалізації заходів спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам життю та здоров’ю громадян про виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами в природних екосистемах.

Повідомляє ГОРОДОК СЬОГОДНІ.

Нарада відбулася за участю начальника відділу О.Афіногенова, представника Державної екологічної інспекції у Львівській області Н.Телюка, працівників правоохоронних органів та керівників органів місцевого самоврядування.

Під час наради обговорено та окреслено алгоритм спільних дій, спрямованих, передусім, на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, випадків загибелі та травмування на них людей.

Увага присутніх акцентуваласяі на протидії пожежам у природних екосистемах та недопущення пожеж в лісових масивах; посилення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання нового врожаю; комплекс організаційно-профілактичних заходів щодо забезпечення пожежної безпеки місць відпочинку та оздоровлення дітей.

Також обговорено механізм притягнення винуватців пожеж до відповідальності; створення оперативних мобільних груп з метою виявлення порушників та попередження надзвичайних ситуацій.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*