Водій-пияк на Львівщині отримав заслужене покарання

Мостиський районний суд Львівської області розглянув матеріали справи, що надійшли з управління патрульної поліції у м. Львові, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. О. – за ст.124 КУпАП та ч.1 ст.130 КУпАП.

Про це повідомляє МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Суд встановив: гр. О. на автодорозі Львів-Краковець, керуючи автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, не дотримавшись безпечної швидкості руху та не впоравшись з керуванням, здійснив з’їзд із головної дороги в кювет, чим завдав матеріальних збитків та механічних пошкоджень автомобілю. Такими своїми діями О. порушив п.2.3 «б», п.2.9 «а», п.12.1 Правил дорожнього руху.

Гр. О. в судовому засіданні свою провину визнав та підтвердив обставини, викладені в протоколах про адміністративні правопорушення. Щиро розкаявся у вчиненому та просив суд суворо його не карати.

Суд постановив: визнати О. винним у вчиненні правопорушень, передбачених ст.124, ч.1 ст.130 КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення за ч.1 ст.130 КУпАП у виді штрафу в дохід держави – в розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Стягнути з О. в дохід держави 275 гривень 60 коп. судового збору.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*