Відбулася XV позачергова сесія Турківської районної ради VІI скликання

Сьогодні, 28 липня, в залі засідань районної ради за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького відбулася XV позачергова сесія Турківської районної ради VІI скликання з таким порядком денним:

Повідомляє сайт ТУРКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

 1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХІV сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 2. Про уточнення районного бюджету Турківського району на 2017 рік за рахунок перевиконання його дохідної частини станом на 01 липня 2017 року.
 3. Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2017 рік.
 4. Про використання субвенції з обласного бюджету на забезпечення належних санітарно-побутових умов (облаштування внутрішніх вбиралень) в загальноосвітніх навчальних закладах Турківського району.
 5. Про внесення змін до установчих документів Явірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
 6. Про надання дозволу відділу освіти Турківської райдержадміністрації на відкриття додаткової ставки у Явірському НВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ).
 7. Про виділення субвенції з місцевого бюджету Явірської сільської ради районному бюджету для відділу освіти Турківської РДА.
 8. Про припинення дії договору оренди майна районної комунальної власності.
 9. Про передачу в оренду майна районної комунальної власності.
 10. Про Звернення депутатів Турківської районної ради.
 11. Про визнанання опорним навчальним закладом «Нижньояблунський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Турківської районної ради Львівської області». Всі рішення депутатами районної ради прийняті (уточнено районний бюджет Турківського району на 2017 рік за рахунок перевиконання його дохідної частини станом на 01 липня 2017 року та внесено зміни до районного бюджету Турківського району на 2017 рік).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*