Трускавецькі рятівники провели громадську акцію

Днями Трускавецькі рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням учнів та викладачів школи №3.

Повідомляє сайт ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Основною метою заходу було ознайомлення із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до свідомості громадян правил безпеки життєдіяльності. В рамках акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців. Відтак, кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі рятувальника, примірявши захисні костюми, бойовий одяг,  захисні костюми, бойовий одяг та каски рятувальників.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Працівники ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків на водних об’єктах. Окрім цього, учні дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» проводиться рятувальниками щороку в кожній  школі міста. Це добрий спосіб наочно продемонструвати усі складності професії пожежника-рятівника та її важливість, а також нагадати учням, як потрібно поводитись в разі  надзвичайної ситуації. Такий урок сподобався усім: учням, вчителям та організаторам.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*