Шахові здобутки львів’ян у Чехії

28 липня 2018 року у чеському місті Пардубіце завершився один з наймасовіших шахових фестивалів світу, в якому сумарно в турнірах А, В, С, Д в залежності від кваліфікації, взяли участь 1051 шахісти з 46 країн. Змагання у всіх турнірах А, В, С, Д проходили за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу.

Городок в Пардубіце представляли міжнародний майстер А.Грех, майстер ФІДЕ В.Мелешко та їх вихованці Д.Грига та А.Ільків.

Тренери А.Грех та В.Мелешко виступили на своєму звичному рівні, Андрій від свого міжнародного рейтингу відмінусував 2 пункти, Володимир додав 4,8 пункти.

В турнірі С, в якому змагались участь 264 шахісти, Городок представили учні 5 класу Городоцької гімназії, першорозрядники Д.Грига та А.Ільків.

Дарина, здобувши 6 перемог та три поразки – третя серед жінок у турнірі С та третя серед учасників з рейтингом <1700, додала до свого міжнародного рейтингу 141,6 пункти

Андрій Ільків отримав шість перемог, 2 нічиї та 1 поразка, став першим серед дітей до 14 років, 8-м у загальному місці та додав до свого міжнародного рейтингу 76 пункти.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*