“Росинка” відвідала Чемпіонат світу з авіамодельного спорту

26 липня вихованці Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» мали змогу відвідати спортивне містечко в с.Великий Дорошів Жовківського району, де проходить Чемпіонат світу з авіамодельного спорту в класі радіокерованих метальних моделей планерів F3K. В складі групи були діти із Луганської області, м.Києва та діти Жовківського району, які перебувають на оздоровленні в таборі.

Повідомляє сайт ЖОВКВА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Голова федерації авіамодельного спорту Львівської області Сергій Маркелов ознайомив дітей із переліком команд, які беруть участь у змаганнях та країнами, які вони представляють, правилами проведення змагань, особливостями цьогорічного чемпіонату і результатами попередніх турів. Середа – третій змагальний день, протягом якого заплановано завершити 13 турів для спортсменів двох вікових груп «Senior» та «Junior».

Заступник голови Федерації авіамодельного спорту України Сергій Помагаєв продемонстрував дітям модель планера, розповів про особливості підготовки планера до змагань та склад збірної команди України на цьогорічному Чемпіонаті світу.

Діти мали змогу спостерігати за польотами планерів та зробити фото на згадку із спортсменами.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*