Представники з Мостищини взяли участь у змаганнях з пляжного волейболу

2-3 червня 2018 року в Жидачівському районі відбулися змагання з пляжного волейболу в межах обласних комплексних змагань за програмою ХІ обласних ігор ветеранів спорту.

Мета – популяризація та подальший розвиток пляжного волейболу, пропаганда здорового способу життя,  залучення різних груп населення Львівщини до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів.

Змагання відбулися у селі Заріччя, на якісно підготовлених майданчиках відпочинкової бази «Острів». Змагалися учасники категорії «Ветерани» (1978 р.н. та старші) за участю збірних команд районів області та міст обласного значення. Загалом у змаганнях взяло участь 16 чоловічих та 8 жіночих команд ветеранів волейболу.

Цікавий спортивний захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу культури туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Мостиський район на змаганнях достойно представили спортсмени волейболісти: Ігор Бабин та Петро Нестор – переможці районного турніру з пляжного волейболу присвяченому пам’яті І. Кізлика 2017, зайнявши сьоме місце.

Мостиська райдержадміністрація висловлює щиру подяку спортсменам-ветеранам за активну участь в обласних змаганнях та їхній запал до спорту. Окремо висловлюємо щиру вдячність Роману Надибському за довіз спортсменів та пану Михайлу за надання фінансової підтримки.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*