На Самбірщині відбулось Свято врожаю «Обжинки»

Святом землі, врожаю «Обжинки-2018» у Самбірському районі вшанували його величність – Хліб та тих, хто на українській землі його вирощує і виробляє все, що потрібне до нього на столі кожній сім’ї.
26 серпня 2018 року вдруге відбулось Свято врожаю «Обжинки». Цього року гостей свята зустрічали на стадіоні у с. Ралівка. Упродовж дня відвідувачі мали можливість побачити виставку сільськогосподарської продукції, сучасну техніку, виступи артистів, дитячі ігри. Окрім того, аграрії Самбірщини частували смачними виробами.
Свято розпочалося молитвою за хліб, внесенням традиційного атрибуту «Обжинок» – короваю. Після чого гостей пригостили смачним самбірським хлібом.
Цьогорічне свято врожаю зібрало чимало гостей. Відвідали захід й представники органів влади, а серед них: начальник управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку І. Вус, депутат Львівської обласної ради О. Домчак, голова районної ради В. Кімак, голова Самбірської райдержадміністрації М. Фрей, гості із Республіки Польща.

Самбірщина — один із найбільших аграрних районів. Вже стало доброю традицією в нас, у Самбірському районі, у ці серпневі дні дякувати Богу і нашим аграріям. Ми нація аграріїв, що підтвержують показники зібраних врожаїв.

В межах свята кращих працівників агрофірм та фермерських господарств Самбірщини нагороджено подяками та грамотами ЛОДА, Самбірської райдержадміністрації та районної ради.

Естафету третіх районних “Обжинок-2019”, за словами голови районної ради Віталія Кімака, перейняла Бабинська ОТГ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*