На Мостищині проведуть реконструкцію школи та народного дому

Про виконання у Мостиському районі обласної Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік та Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки йшлося на апаратній нараді, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Надія Малик.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посилання на РДА.

За інформацією начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О. Шуп`яної у Мостиському районі за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету заплановано реконструкцію приміщень Мостиської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів та реконструкцію НД в м. Судова Вишня по вул. Передмістя на загальну суму 2 250,0 тис.грн.

Інформовано, що вже втретє було оголошено та 06.10 2017р. проведено тендер  щодо визначення виконавця робіт з реконструкції приміщень Мостиської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів (два попередні  не відбулися, оскільки документи подав лише один учасник). На реконструкцію школи передбачено 750,0 тис. грн. бюджетних коштів.

На реконструкцію НД у м. Судова Вишня по вул. Передмістя заплановано 1499,6 тис.грн. Станом на 10 жовтня: затверджено ПКД, укладено угоду з підрядною організацією ФОП Татаринцев на виконання робіт на суму 1395,0 тис. грн. Судововишнянська міська рада  подала заявку на фінансування з обласного бюджету 418,0 тис. грн.

На виконання Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки Мостиському району  у 2017 році на реалізацію 25 мікропроектів виділено 2909,4 тис.грн..Один з них, – капітальний ремонт приміщення ДНЗ с. Нагірне на суму 76,0 тис. грн. не буде реалізовано у зв`язку з малою кількістю дітей (Мостиська міська рада надіслала в обласну раду відповідний лист).

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*