На Львівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

3 липня, у Музеї визвольної боротьби проектом “День народження Героя Небесної Сотні” вшанували пам’ять  Олега Ушневича та Богдана Ільківа, які загинули на Майдані у боротьбі за Україну.

Захід об’єднав рідних загиблих майданівців, їхніх друзів, учнів шкіл, у яких навчались Герої, а також небайдужих львів’ян.

“Після отаких зустрічей кожен раз по-новому переосмислюєш своє життя. Герої дивляться на нас і ми маємо нести відповідальність за свої вчинки. Дуже важливо, щоб суспільство не забувало тих людей, які змінили хід історії”,   – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка

Спогадами про свого брата Олега Ушневича, який загинув 20 лютого 2014 року поділився Роман Ушневич.

“Олег на Майдані був з перших днів, так як говорив, що вдома його ніщо не тримає. Познайомився там з дівчиною, хотів освідчитись, але не встиг. На Майдані намагався усім допомагати і 18 лютого коли був пораненим йому ще вдалося врятувати життя незнайомому майданівцю,  20 лютого після осколків від гранати ще стояв зі щитом,  тобто готовий боротись до кінця, але життя обірвалось.  – розповів Роман Ушневич.

Під час заходу звучали патріотичні пісні у виконанні Олександра Рожка, учасника проекту “Пісні війни”, солістки Львівської філармонії Ірини Грех.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*