Львівський суд призначив експертизу слів скандального мера Сколе про євреїв

Стрийський міськрайонний суд Львівської області ухвалив провести експертизу заяв мера міста Сколе Володимира Москаля на предмет наявності ознак антисемітизму та розпалювання ворожнечі.

Згідно з текстом постанови, заступник начальника Управління СБУ у Львівській області звернувся до Стрийського відділ поліції з повідомленням про те, що в Facebook розміщено відео виступу мера міста Сколе Володимира Москаля, яке може містити ознаки кримінального злочину. Про це інформує Skole-today.

Слідчий поліції звернувся до суду з клопотанням про проведення експертизи слів В. Москаля в Українському науково-дослідному інституті спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

«Чи містяться у виступі ОСОБА_4 ознаки факту розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі, а також гідності громадян єврейської національності в зв’язку з їхніми релігійними переконаннями ?;

Чи містяться у виступі ОСОБА_4 висловлювання образливого характеру щодо осіб єврейської національності ?;

Чи є висловлювання ОСОБА_4 фактичним твердженням або оціночним судженням? », – такі питання слідчий поставив експертові.

Суд задовольнив клопотання і доручив провести експертизу.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*