Консул Австрії планує візит до Борислава

18 вересня на апаратній нараді міського голови про економічну складову доповідав начальник відділу економіки та торгівлі міської раді Лев Попель. Учасники повернулись до опрацювання результатів наукової конференції «Стратегія розвитку Борислава».

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Не зважаючи на те, що у заході не зміг взяти участь консул Австрії в Україні Маркіян Мальський, він уважно слідкував за її ходом і виявив зацікавлення матеріалами доповідей. Відтак консул попросив надати йому перелік усіх проблемних питань та інвестиційних пропозиції міста, а згодом має намір навідатись до Борислава з візитом, щоб допомогти з вирішенням найбільш критичних проблем.

Нагадаємо, що 9 вересня, в рамках конференції, було підписано меморандум про співробітництво з німецькою компанією, який передбачає розробку програми відновлення економічного, енергетичного, екологічного та рекреаційного потенціалу міста Борислава, а також створення Міжнародного фонду відновлення потенціалу міста. Ця співпраця полягає в залучені максимальної кількості інших компаній, які матимуть можливість допомогти Бориславу справитись з екологічною ситуацією та покращити інфраструктурні показники в нашому місті.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*