Бабуся потрапила до суду чарез свого собаку

Городоцький районний суд розглянув матеріали справи, що надійшли з Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Б. – за ч.2 ст.154 КпАП України (Порушення правил тримання собак і котів).

Про це повідомляє ГОРОДОК СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Суд встановив: громадянка Б. ненадійно прив’язала свого собаку, внаслідок чого пес звільнився, вибіг з неогородженого подвір’я та покусав гр. О. Своїми діями Б. порушила правила тримання собаки, що спричинило заподіяння шкоди здоров’ю іншої особи.

Власниця пса в судовому засіданні пояснила, що собака зірвався, бо гр. Б. проходив через її подвір’я в стані сп’яніння і кинув у пса палку.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, яка є особою похилого віку, те, що наслідки не представляють значної суспільної небезпеки, порушення гр. Б. станом на момент розгляду справи в суді повністю усунено, суд дійшов висновку, що це правопорушення є малозначимим, а тому, у відповідності до вимог ст.22 КУпАП гр. Б., селянку звільнено від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*